Co jest najlepsze na kaca

Kac, co robić? Jak pozbyć się kaca. Narzędzia, technik i receptury leczenia kaca

Najlepszym sposobem, aby pozbyć się kaca jest silny i długi sen, organizm go potrzebuje. Aby poradzić sobie z kacem właściwą substancją są ciecze.

Ten przepis jest oczywisty, trzeba dużo pić. Aby zmniejszyć stężenie toksycznych produktów we krwi zaleca się pić dużo płynów (do 3 litrów dziennie lub więcej). Można używać wody mineralnej, uzupełnia niedobór soli mineralnych. A jeszcze lepiej – marynowane ogórki, sok z kiszonej kapusty, itp – ze względu na wysokie stężenia soli nie tylko wypełni deficyt, ale również umożliwi zatrzymanie wody w krwiobiegu. Dobra herbata z miodem (miodu zawiera fruktozę, co przyczynia się do zniszczenia alkoholu w organizmie)

Kolejny sposób = Magiczne pigułki, które eliminuje kaca.

Oto lista tabletek, które pomagają złagodzić kaca: Antipohmelin, AlkaZeltser, AlkaPrim. Istnieją także inne leki tego typu, które uwalniają od głównych objawów kaca. Apteka może Ci pomóc!

Poniżej domowe sposoby łączenia pigułek anty-kac:
Aspiryna – 2 tabletki (jeśli nie ma przeciwwskazań do tego, takie jak wrzody żołądka lub jelit, zdrowe serce).
Citramon – 2 tabletki (usuwa uczucie kaca, zwłaszcza ból głowy)
Węgiel aktywny – 6 tabletek (aby pozbyć się nieprzyjemnych doznań w żołądku – nudności, odruchy wymiotne). Możesz wziąć 2 tabletki Nospanum lub chlorowodoreku loperamidu.

Jeśli żołądek krzyczy: Pomoc! Musimy jeść! Najlepszy bulion.

Uspokaja żołądek i normalizuje trawienie. Zupę – najlepsza kurczaka lub lekką zupę – najlepszy ryż.

Po pierwsze, musisz zrozumieć, że kac jest spowodowany odwodnieniem. Picie zbyt dużej ilości alkoholu zmniejsza poziom wody w organizmie i powoduje mdłości i bóle głowy. Jest zatem konieczne, aby wypijać tak dużo cieczy jak to tylko możliwe w celu usunięcia kaca. Spróbuj użyć ciepłej wody z sokiem z cytryny. Należny pić dużo czarnej herbaty bez mleka – może być także świetnym sposobem na zmniejszenie natężenia bólu głowy i kaca.

Jedz owoce, takie jak jabłka i banany na czczo. Tworzenie milkshake z bananem i miodem może zapewnić natychmiastową ulgę na kaca. Jedz chleb – kanapka z boczkiem lub inna tłusta wędlina, która jest bogata w węglowodany. To zwiększy poziom cukru we krwi i żołądek wraca do normy. Zupa – zupa – inny skuteczny sposób, aby usunąć kaca, ponieważ pomaga w odzyskiwaniu właściwego stężenia potasu i soli w organizmie.

Wypij sok pomarańczowy podczas picia i trochę wody. Zapobiega to powstawaniu kaca.

Komentarze